PATEICĪBAS

*13.12.2023

Izsaku pateicību Salaspils Sociālajam dienestam par palīdzību, uzmanības sniegšanu vientuļiem, ar veselības problēmām, padzīvojošiem cilvēkiem.

Īpašu pateicību vēlos izteikt palīdzei, kura man palīdz mājas aprūpē – Larisai Tkačevai-Šerelei. Viņa ir ļoti iejūtīga, labsirdīga – vienmēr pajautā par pašsajūtu un palīdz it visā.

Asistentei Tatjanai Jegorovai, Janai Naumovai, kura pati atveda rollatoru, ar kuru es braucu kopš aprīļa mēneša.

Liela pateicība Salaspils sociālā dienesta darbiniecei Vinetai Nauzerei.

Apsveicu visus sociālos darbiniekus Ziemassvētkos un Jaunajā gadā! Visiem veselību un labklājību.

Gaļina Locāne.


*04.10.2023.

Salaspils domei un salaspiliešiem ir ļoti laimējies, ka Sociālajā centrā strādā Inga un Daiga - cilvēki ar aicinājumu būt vajadzīgiem un profesionāliem savā vietā. Arī šis (Senioru dienas) pasākums bija pārdomāts un interesants. Paldies. Lai veiksme un izdoma arī turpmāk! /Aija P./

*30.08.2023. 

Gribu izteikt pateicību soc. darbiniecei Inesei Podžukai, par iejūtīgu un prasmīgu attieksmi darbā pret saviem klientiem. Gribu novēlēt viņai labas sekmes darbā un dzīvē.  /Tamara I./

*10.01.2023.

DI Sociālā darbiniece Zane Briede šodien saņēmusi pateicību no Jansonu ģimenes: " Liela pateicība visam Salaspils Sociālā dienesta kolektīvam par
sniegto atbalstu mūsu dēlam, pilnveidojot prasmes, kuras viņam turpmāk palīdzēs izprast pasauli! Pateicībā un visa laba vēlējumi 2023.gadā no Jansonu ģimenes "

*02.03.2022.

Labdien! Šodien saņēmu jūsu lielo palīdzību. Gribētu pateikties es un mani bērni, jums liels paldies, ka jūs esat. 
Foto pielikumā.
Ar cieņu Diana V.

*21.01.2022. /tulkots no krievu valodas/

Sociālā dienesta darbiniece Lilija Liepniece-Pavlova saņēmusi pateicību no klientes L. Arhipenko.

Liels paldies Jūsu darbiniecei Lilijai Liepniecei-Pavlovai par lielisku darbu ar klientiem.

*25.10.2021.

Laba diena! Esmu atvieglota un gandarīta, ka Salaspils Sociālais dienests palīdzēja un atrada iespēju U.P. pēc slimnīcas ar visai smagām veselības problēmām un bezpajumtnieka stāvokli, kā arī esot likumīgā trūcīgās mājsaimniecības statusā - doties uz Talsu novada pansionātu "Lauciene". Īpaša pateicība darbiniecei Inesei Leitānei par ātro un aktīvo reakciju, palīdzot sakārtot  un noformēt nepieciešamos dokumentus !
U.P. pa tālruni ziņoja, ka neko labāku nav varējis saņemt savā stāvoklī un jūtas laimīgs, saņemot ēdienu,zāles u.c. aprūpi.
Pateicībā - U.P. palīdze dokumentu noformēšanā:

V.S. Salaspilī

*19.02.2021.

Sociālā dienesta darbiniece Jeļena Bebriša saņēmusi pateicību no klientes Jeļenas M. par sniegto palīdzību.

Liels paldies jums par palīdzību. Tiešām, vispār necerēju, ka man šo pabalstu
piešķirs. Tas ir tikai pateicoties jums. Liels jums paldies! Ir ļoti
patīkami saprast, ka mūsu pilsētas sociālā dienestā strādā tādi lieliski
darbinieki.

*26.01.2021.

Vēlos pateikties Salaspils Sociālajam dienestam par operatīvu un profesionālu darbību!
Īpaši vēlos izteikt sirsnīgu pateicību Sociālā dienesta darbiniecei Inesei Aizpurietei par atsaucību, atbalstošu komunikāciju un spēju iedziļināties mūsu krīzes situācijā.
Paldies! Veiksmi un izturību mums visiem šajā laikā!

Ar cieņu, Laura K.

* 15.01.2020. 
Gaļina S.mums raksta facebook:
Ļoti pateicīga Guntai Gumbinai ārkārtas un nestandarta situacijā. Un sociālajai darbiniecei Inesei Aizpurietei, papildus saviem pienākumiem sniedza morālu atbalstu. Šie darbinieki izceļas ar izcilām zināšanām par Latvijas likumiem un to ieviešanu un labu attieksmi pret cilvēkiem. Un Liels paldies Salaspils novada pašvaldībai par pabalstu Starpautiskajā invalīdu dienā.

*16.10.2020.*25.07.2019. /tulkots no krievu valodas/

Izsaku pateicību sociālā dienesta darbiniekiem, jo īpaši Rudītei Svārupai un Marinai Trainovskai, par labsirdību, uzmanību, iejūtību un atsaucību pret mani.

Paldies Jums visiem.

Novēlu Jums visu, ko Jūs vēlaties dzīvē sasniegt.

Ar cieņu, Jevgenijs J.


*20.06.2019. Paldies Salaspils veselības centram par sadarbību! 

Mēs, Jurijs, Sergejs un Vladimirs G., vēlamies pateikties par Salaspils novada sociālā dienesta aprūpi un darbu.

Strādājot sociālā dienestā, Jūsu darbinieki ir apguvuši profesionālas iemaņas, kas nepieciešamas darbā ar veciem cilvēkiem.

Mūsu vecai mātei palīdz sociālā darbiniece Jeļena Gļezerova. Jeļenai piemīt augsta atbildības izjūta un precizitāte, komunikabla, atsaucīga, ātri apgūst visu jauno un spēj pielāgoties jauniem apstākļiem.

Mēs, saskatām profesionālas izaugsmes iespējas. Tā kā viņai piemīt liela mērķtiecība, esam pārliecināti, ka šādā vidē kā profesionāle, viņa ātri pilnveidosies un spēs dot savu ieguldījumu uzņēmuma darbībā.

Ar cieņu, Jurijs, Sergejs un Vladimirs G.


* 17.04.2019.

Labdien! 

Pateicos visam Salaspils novada Sociālā dienesta kolektīvam par sirsnību, laipnību, iejūtību, sapratni, smaidu ar kuru mani sagaida, tas dod enerģiju un dzīvesprieku.

Priecīgus Kristus Augšāmcelšanās svētkus!
Cieņā,  Tajida D.