PATEICĪBAS

* 15.01.2020. 
Gaļina S.mums raksta facebook:
Loti pateiciga Guntai Gubinai ar kartas un nestandarta situacija. Un sociala darbniece Inesei Aizpuritei, papildus saviem pienakumim sniedza moralu atbalstu. Shi darbnieki izcelas ar izcilam zinashanam par Latvijas likumiem un to ievishanu un laba attieksme pret cilvekiem. Un Liels paldies Salaspils novada pashvaldibai par pabalstu Starpautiskaja diena Invalidu.

*16.10.2020.*25.07.2019. /tulkots no krievu valodas/

Izsaku pateicību sociālā dienesta darbiniekiem, jo īpaši Rudītei Svārupai un Marinai Trainovskai, par labsirdību, uzmanību, iejūtību un atsaucību pret mani.

Paldies Jums visiem.

Novēlu Jums visu, ko Jūs vēlaties dzīvē sasniegt.

Ar cieņu, Jevgenijs J.


*20.06.2019. Paldies Salaspils veselības centram par sadarbību! 

Mēs, Jurijs, Sergejs un Vladimirs G., vēlamies pateikties par Salaspils novada sociālā dienesta aprūpi un darbu.

Strādājot sociālā dienestā, Jūsu darbinieki ir apguvuši profesionālas iemaņas, kas nepieciešamas darbā ar veciem cilvēkiem.

Mūsu vecai mātei palīdz sociālā darbiniece Jeļena Gļezerova. Jeļenai piemīt augsta atbildības izjūta un precizitāte, komunikabla, atsaucīga, ātri apgūst visu jauno un spēj pielāgoties jauniem apstākļiem.

Mēs, saskatām profesionālas izaugsmes iespējas. Tā kā viņai piemīt liela mērķtiecība, esam pārliecināti, ka šādā vidē kā profesionāle, viņa ātri pilnveidosies un spēs dot savu ieguldījumu uzņēmuma darbībā.

Ar cieņu, Jurijs, Sergejs un Vladimirs G.


* 17.04.2019.

Labdien! 

Pateicos visam Salaspils novada Sociālā dienesta kolektīvam par sirsnību, laipnību, iejūtību, sapratni, smaidu ar kuru mani sagaida, tas dod enerģiju un dzīvesprieku.

Priecīgus Kristus Augšāmcelšanās svētkus!
Cieņā,  Tajida D. 

 .