Pārtikas preču komplektā vairāk EKO produkti

Ir noslēdzies Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām (EAFVP) kārtējais iepirkums ar plašāku un kvalitatīvāku pārtikas preču klāstu, kas pieejams trūcīgām un krīzes situācijā nonākušām ģimenēm (personām), kā arī maznodrošinātām ģimenēm (personām), kuru ienākumi personai nepārsniedz 242 euro. No jūlija visā Latvijas teritorijā atbalsta saņēmējiem būs pieejami pārtikas preču komplekti, kuros būs 15 dažādas preces un tās visas būs augstākas kvalitātes un ekoloģiskas.

Ņemot vērā atbalsta saņēmēju viedokli un izteiktos ieteikumus, komplekts tiek papildināts ar diviem jauniem produktiem – iebiezināto pienu ar cukuru un šķeltajiem zirņiem, nodrošinot lielāku komplektā esošo produktu daudzveidību. Nerafinētā rapšu eļļa tiek nomainīta ar rafinēto rapšu eļļu, kas lietotājiem ir ierastāka. Ar pilnu komplekta saturu var iepazīties EAFVP mājaslapā https://www.atbalstapakas.lv/ 

Publiskā iepirkuma rezultātā pārtikas preču komplektu sagatavošanu un piegādi veiks AS “Dobeles dzirnavnieks”.

Līgums ar AS “Dobeles dzirnavnieks” tika noslēgts 2019. gada 12. jūnijā un būs spēkā līdz 2021. gada decembrim.

Salaspils novada iedzīvotāji atbalsta pakas var saņemt

Salaspils novada Sociālā dienesta telpās,

Kalnu ielā 2, Salaspilī

pirmdienās no plkst.10.00 līdz 18.00

                    

   

             Salaspils novada Sociālais dienests, līdzdarbojoties Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām (EAFVP) atbalsta komplektu izdalē, organizējot papildpasākumus atbalsta saņēmēju zināšanu un prasmju pilnveidošanai. Šie pasākumi tiks organizēti Salaspils novada Sociālajā dienestā, Kalnu iela 2, Sociālajā centrā, Skolas ielā 7 un Daugavmalas ielā 36 - 1, Saulkanē.
            Šajos organizētajos pasākumos tiks piedāvāts iegūt jaunas zināšanas, prasmes gan ēdienu pagatavošanā, gan dažādu rokdarbu veidošanā, kā arī tiks organizētas izglītojošas lekcijas par veselīgu dzīvesveida uzturēšanu, savas veselības stiprināšanu.
       Informāciju par papildpasākumiem tiks publicēta, kā arī klienti saņems informāciju mutiski!

    Jau šobrīd, katru pirmdienu no 10.00-18.00 tiek sniegtas individuālas, bezmaksas konsultācijas par atbalsta komplektu izmantošanu!


Organizētajos papildpasākumos dalība ir bezmaksas!

 tālrunis uzziņām 67976817, papildus informācija https://www.atbalstapakas.lv/  


                        Salaspils novada Sociālā dienesta telpās (Kalnu ielā 2) 

             PIRMDIENĀS no plkst. 10:00-18.00 uzrādot trūcīgas (personas) ģimenes vai                                                    maznodrošinātas (personas) ģimenes  izziņu! 

ES atbalsta pakas:
* Pārtikas paka (pienākas visām trūcīgām personām un maznodrošinātām personām ar ienākumiem līdz 242.00 euro)
* Papildus pārtikas paka mazuļiem
* Higiēnas un saimniecības preču komplekts (pienākas visiem)
* Papildus higiēnas preču paka mazuļiem
* Individuālo mācību piederumu paka (pienākas  ģimenēm ar bērniem vecumā no 5-16 gadiem)
*Pirmdienās no 10.00-18.00 tiek sniegtas individuālas bezmaksas konsultācijas par atbalsta komplektu izmantošanu,  konsultācijas vada G.Nauzere.
Pieteikties Salaspils novada Sociālajā dienestā darba laikā vai pa tālruni 67976817
Vairāk informācija atrodama šeit www.atbalstapakas.lv

Informāciju par tālruni  67976817Informatīvais materiāls “Ceļš līdz ES atbalsta pakām: kas un kā?”  ES_Palidzibas_PAKAS_2019_GALA_131218-1.pdf 

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .